הצעת נישואין מרגשת | הצעת נישואין רומנטית

הצעת נישואין על יאכטה בהרצליה | הצעת נישואין אינטימית

החיים אינם סך כל נשימותינו אלא סך כל הרגעים שעצרו את נשימתנו

מגיע הרגע שבו מחליטים למסד את הקשר ושהרגע הזה מגיע אתה רוצה שזה יהיה בלתי נשכח, מיוחד, מקורי, כזה שיגרום לבת זוגתך להגיד “כן” ובדרך גם להזיל כמה דמעות. הדבר הקשה ביותר – למצוא את הדרך המתאימה ביותר עבור הצעת נישואין, המרגשת ביותר. אתם מתחילים לחשוב על קונספט מיוחד ומעלים המון שאלות. איך להציע? איפה? אולי נעשה את זה במקום שנפגשנו לראשונה? אולי במקום שהיא הכי אוהבת? אולי סתם ככה בבית? זה לא נגמר, יש אלפי דרכים לעשות זאת אבל אצלנו בסימונה השכרת יאכטות יש רעיון גדול, רעיון אחד מבריק, שהיית רוצה להגיד לעצמך “הייתי רוצה שזה יהיה הרעיון שלי”.

במרינה בהרצליה ניתן לשכור יאכטת חלומות שמכילה בתוכה חבילת הצעת נישואין מושלמת, ולא פחות מכך. תדמיין, אתה והיא, מפליגים ביאכטה שמולכם מרחבי ענק וצבעי שמים שנושקים למים, הרוח מלטפת את גופכם, מוזיקה ברקע, צלילי הים ושתי כוסות שמפניה בידכם. הנפש מתמלאת באושר, היא רגועה כלפי חוץ וכלפי פנים, אתה רגוע כלפי חוץ אבל מבפנים הלב דופק חזק, אתה יודע שהרגע מתקרב ואתה מדמיין שוב ושוב את הרגע. הנה זה מגיע, בלב ים, של חופי הרצליה, על יאכטה מפוארת, אתה נעמד ואומר לה כמה שאתה אוהב אותה, צוות היאכטה פותח שלט שעליו רשום “התנשאי לי?”, אתה מפנה את תשומת ליבה ועיניה מתמלאות בדמעות של אושר, אתה כורע ברך ומוציא את הטבעת הנוצצת ומתחייב לבת זוגתך בטוב וברע, אתה מחכה שהיא תגיד “כן”, והיא חנוקה מדמעות מנסה להוציא את המילה מהפה שלה עד שלבסוף היא צורחת “כןןןןן”, ומפה אתם יוצאים לדרך חדשה שהחוויה הזאת תלווה אתכם לשארית חייכם.

עכשיו אתה יכול להפסיק לדמיין ולהפוך את זה למציאות. בחברת סימונה השכרת יאכטות אשר שוכנת בלב המרינה בהרצליה ניתן להפוך את הדמיון למציאות. הצעת נישואין על יאכטה שכוללת צוות רגיש ומנוסה מעל 25 שנה, שמפניה, שוקולדים, מוזיקה, שלט הצעת נישואין והכי חשוב כל זה מצולם ומתועד!!! אז אם אתה באמת מחפש רעיון גדול – הצעת נישואין על יאכטה, אז כרגע נתנו לך אחד.


נא חייג/י לקבלת מבצע השבוע
052-2238242
052-6284442

גלריית תמונות

שייט רומנטי , הפלגה רומנטית

Picture 1 of 12

 

 


 • מבצעים

  מבצעים מיוחדים מבית סימונה השכרת יאכטות

  מבצעים
 • לקוחות ממליצים

  המלצות לקוחות ממגוון פעילויות ביאכטה של סימונה

  המלצות
 • גלריית תמונות מאירועים מיוחדים

  מגוון תמונות מאירועים בלתי נשכחים על יאכטה

  גלריה