אודות סימונה השכרת יאכטות בהרצליה

אודות סימונה

simona

CEO- סימונה דרור, מיסדת החברה ואשת ים וותיקה. בוגרת ווינגיט מתמחה בימאות וענפי הגלישה. חיה ונושמת את הים 25 שנה. ההחלטה להקים את העסק סימונה השכרת יאכטות היא הגשמת חלום עבורה ובעזרת הצעד הזה היא קנתה את עולמה, אהבה ועבודה במקום אחד. מוטו- “חיו את היום כאילו היה יומכם האחרון”.

צוות היאכטה

סקיפר הבית

סקיפר הבית- מור הונדרט. בוגר BSC בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה, מהנדס בחברה מצליחה. שירת בחיל הים ומשם סיפור האהבה שלו עם הים לא נגמר. בזמנו החופשי הוא גולש, משיט יאכטות ומכשיר סקיפרים לחברה. מור בעל ניסיון רב בתחום הימאות ולהיות בסביבתו… זאת כבר חוויה בפני עצמה. מוטו- ” לוקח 20 שנה לבנות מוניטין ו-5 דקות להרוס אותו” (וורן באפט)

אשת שיווק

אשת שיווק – גל הונדרט, זאת שעושה סדר בחברה. היא בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים. בצד הרך שלה היא עוסקת בחינוך ובצד הפרוע שלה היא מפיקת אירועים בחברה יוקרתית בארץ ובחול ואשת שיווק של חברת סימונה השכרת יאכטות. כל עצה שלה שווה זהב ובלעדיה הספינה הייתה טובעת. מוטו- ” אל תדחו למחר את מה שיכולתם לעשות אתמול”

מיתוג

מיתוג, אסטרטגיה ותקשורת שיווקית- רן דנינו, בוגר תואר ראשון בתקשורת שיווקית ורטוריקה. עוזר סקיפר בזמנו הפנוי. והים זה ביתו השני. מתעסק בתחום יחסי ציבור וקמפיינים פרסומיים, מתכוון להגיע לפוליטיקה אז אל תשכחו להצביע לו. מוטו- “אתה צריך לחשוב בכל מקרה, אז למה לא לחשוב כבר בגדול?” (דונאלד טראמפ)


סרטון
 


קצת עלינו

 • מבצעים

  מבצעים מיוחדים מבית סימונה השכרת יאכטות

  מבצעים
 • לקוחות ממליצים

  המלצות לקוחות ממגוון פעילויות ביאכטה של סימונה

  המלצות
 • גלריית תמונות מאירועים מיוחדים

  מגוון תמונות מאירועים בלתי נשכחים על יאכטה

  גלריה